Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Obostrzenia zostaną już na zawsze? Szokujące słowa ministra zdrowia

4.04
0

Minister zdrowia Adam Niedzielski zabrał głos w sprawie obostrzeń wprowadzonych z powodu epidemii COVID-19. To nie koniec tej sytuacji?Wszystkich dotyka epidemia COVID-19. Obostrzenia wprowadzono po to, aby koronawirus tak łatwo się nie rozprzestrzeniał. Tymczasem profesor Adam Niedzielski z rozmowie z TVN24, aktualnie urzędujący minister zdrowia, ostrzega przed tym, że nie wrócą już normalne czasy sprzed pandemii.

Jak wyjaśnia, wiele osób nadal będzie utrzymywać dystans oraz nosić maseczki. Wszystko z obawy przed różnymi zakażeniami. Nawet uznał, że to nie ostatnie tego typu zagrożenie, bowiem mogą przyjść inne epidemie. Trzeba się z tym niestety oswoić i możliwie jak najlepiej przygotować.

Wyraził jednocześnie obawę, że dzisiejsze pokolenie osób w średnim wieku będzie żyło w ciągłym zagrożeniu różnymi chorobami. Ma ich być coraz więcej. Mogą być też coraz bardziej niebezpieczne.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności