Dziś jest środa, 14 kwietnia
Imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Fatalne informacje w sprawie drakońskich restrykcji. Pilne wystąpienie ministra zdrowia, nie ma odwrotu

7.04
0

Minister zdrowia Adam Niedzielski nie ma dla nas dobrych informacji. Rząd podjął decyzję o przedłużeniu obostrzeń.Minister zdrowia Adam Niedzielski zorganizował dziś konferencję prasową. Poinformował, że rząd zdecydował się na przedłużenie trwających obostrzeń.

Pierwotnie planowano, że będą one obowiązywać do 9 kwietnia, jednak termin ten przesunięto co najmniej do 18 dnia tego miesiąca. Dalsze decyzje w sprawie restrykcji mają być podejmowane i komunikowane w przyszłym tygodniu.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności