Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

W mieszkaniu znaleziono ciało! Leżało tam ponad 9 lat, wstrząsające odkrycie

14.04
0

Tragedia w Norwegii. W mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny, który zmarł 9 lat temu!W grudniu w jednym z domów w Oslo gospodarz musiał przeprowadzić prace konserwatorskie. Wymagały one natychmiastowej realizacji, jednak nie był on w stanie skontaktować się z lokatorem budynku.

Lokatorem był 60-letni mężczyzna. Gospodarz, który w końcu dostał się do mieszkania zastał makabryczny widok - zwłoki lokatora.

Policja i prokurator prowadzili śledztwo przez kilka miesięcy aby ustalić co się stało mężczyźnie i dlaczego nikt nie zauważył jego nieobecność wcześniej. Nic jednak nie wskazywało na to aby do śmierci mężczyzny miały przyczynić się osoby trzecie. Jak ustalił koroner, zmarł on z przyczyn naturalnych.

Najbardziej zaskakujące i nieprawdopodobne jest to, że zmarł on 9 lat temu a dokładnie w kwietniu w 2011 roku. Prawdopodobną datę śmierci mężczyzny - jak donosi BBC - ustalono po produktach spożywczych jakie znajdowały się w mieszkaniu zmarłego.

Według informacji uzyskanych przez norweską telewizję NRK, mężczyzna był żonaty kilka razy. Posiadał również dzieci jednak wszystko wskazuje na to, ze nie utrzymywał z nikim kontaktu. Podobnie miały się relacje z sąsiadami, nikt nie prowadził z nim rozmów, według nich był odludkiem.

Co niezwykle istotne zniknięciem mężczyzny nie zainteresowały się także służby społeczne. 1 2018 roku tutejszy urząd emerytalny po prostu przestał wypłacać świadczenie emerytalne gdyż nie mógł nawiązać żadnego kontaktu z mężczyzną. Z kolei rachunki za prąd czy też mieszkanie były automatycznie opłacane z konta mężczyzny. Wszystkie te czynniki sprawiły, ze nikt przez tyle lat nie zauważył zniknięcia 60 latka.

Jak się okazuje nie jest to pierwszy taki przypadek w Norwegii gdy po dłuższym czasie odnaleziono zwłoki. W 2020 roku w Norwegii znaleziono 27 ciał, 7 lub więcej dni po śmierci. Rok wcześniej były to 32 ciała.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności