Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Drakońskie obostrzenia w całej Polsce. Rząd podjął decyzję, skrajnie złe wieści!

14.04
0

Polski rząd podjął decyzję o przedłużeniu obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa.- Podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji o tydzień, a więc do 25 kwietnia - zakomunikował przed chwilą minister zdrowia Adam Niedzielski.

- Widać, że ogólna tendencja zakażeń jest malejąca. Zaburzenie, które występuje w danych jest wynikiem świąt wielkanocnych - przekonuje szef resortu zdrowia. Rząd podjął jednocześnie decyzję o otwarciu żłobków i przedszkoli, a także dopuszczenia sportów na świeżym powietrzu.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności