Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Proboszcz broni PiS-owca, który ciągnął psa za autem

14.04
0

Ksiądz proboszcz broni polityka PiS, który ciągnął psa za samochodem. Wiemy, jakie argumenty, o ile je tak można nazwać, mają bronić postawę działacza.Waldemar B. to polityk Prawa i Sprawiedliwości, który jest podejrzany o bestialskie zabicie psa. Zwierzę konało w męczarniach. Miało obrożę, smycz i było ciągnięte za jadącym samochodem byłego senatora. To było niewyobrażalne okrucieństwo!

Sprawą zajęła się już policja. Wiadomo, że ważnej osobie, która tak źle potraktowała własnego czworonoga, może grozić nawet do pięciu lat więzienia. Oczywiście o winie lub jej braku zadecyduje sąd w trakcie przewodu sądowego. Oceni zgromadzony materiał dowodowy, choć wydaje się on na tyle mocny, aby skazać Waldemara B. Ale pozostawmy to prawnikom i wymiarowi sprawiedliwości.

Tymczasem pewien ksiądz proboszcz w Rekownicy stanął w obronie polityka. Jego zdaniem, tragedią byłoby, gdyby psy kogoś ugryzły. Wiadomo, że zwierzę musiało „podpaść” B. przez ucieczkę. Ale duchowny ma na to wytłumaczenie. Zwierzęta miały być zbyt duże, aby zmieścić się w pojeździe! Natomiast jazda podejrzanego miała być powolna, a do tego nagranie rzekomo jest tak zmontowane, aby pokazać go w złym świetle. Cóż za wyjaśnienia!

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności