Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Z OSTATNIEJ CHWILI! Policjanci zastrzelili mężczyznę. Dantejskie sceny w polskim mieście

19.04
0

Nie żyje mężczyzna postrzelony przez funkcjonariuszy policji w polskim mieście. Znamy szczegóły!Do śmiertelnego postrzelenia mężczyzny przez policjantów doszło dzisiaj około godziny 6 rano w Rudzie Śląskiej podczas próby zatrzymania. Według rzeczniczki śląskiej policji mężczyzna miał wyciągnąć broń ostrą, z której mierzył w stronę funkcjonariuszy.

- Mężczyzna miał broń ostrą i mierzył w kierunku policjantów. Dlatego doszło do postrzelenia - powiedziała rzeczniczka.

Informację o strzelaninie podało jako pierwsze radio RMF FM Marek. Według dziennikarzy, 36-letni kierowca podczas próby zatrzymania miał ruszyć samochodem w kierunku policjantów, uderzyć autem w radiowozy, a potem odjechać. Kilkaset metrów dalej uderzył w słupek, po czym wysiadł z pojazdu i celował do funkcjonariuszy. W jego samochodzie znaleziono broń.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności