Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Drakoński zakaz dla wszystkich Polaków. Wyciekły plany rządu PiS i premiera Mateusza Morawieckiego

22.04
0

Czy już wkrótce zostanie zniesiony obowiązek noszenia maseczek na świeżym powietrzu? Na drakońskie prawo w tym zakresie narzeka wielu Polaków.Wczoraj minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że sprawa obowiązkowego noszenia maseczek jest obecnie przedmiotem debaty wewnątrz rządu. Prawdopodobnie decyzja w tej sprawie będzie podjęta za tydzień.

- Maseczki na zewnątrz nie są potrzebne, a zdecydowanie bardziej trzeba się skupić na miejscach, w których wirus znajduje się w większym stężeniu i dobrze się rozprzestrzenia - uważa prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych prof. Robert Flisiak.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności