Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Człowiek premiera się wygadał, wiadomo co dalej z obostrzeniami. Właśnie poznaliśmy szczegóły

22.04
0

Doradca premiera ds. koronawirusa prof. Andrzej Horban wypowiedział się na temat możliwości znoszenia obostrzeń.- Luzowanie obostrzeń w gospodarce rozpocznie się prawdopodobnie w maju - zapowiedział w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24 główny doradca premiera ds. Covid-19 profesor Andrzej Horban. 

Profesor Andrzej Horban, główny doradca premiera ds. koronawirusa pytany w TVN24, kiedy rząd wykona kolejny krok w kierunku powrotu do normalności i pozwoli na otwarcie całej gospodarki, w tym hoteli, restauracji, pubów oraz szkół odparł, że stanie się to najprawdopodobniej w maju. Na pytanie o konkretną datę powiedział: "15 powiedzmy z ostrożności procesowej".

- Na początku trzeba będzie zacząć otwierać aktywności w tych województwach, gdzie jest mniej zakażeń. Wszyscy zawsze dopominali się o coś, co nazywa się regionalizacją. Najwyższa pora zgodzić się z nimi - powiedział prof. Horban w "Rozmowie Piaseckiego".

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności