Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

To już za kilka godzin ogłosi premier. Wyciekły nieoficjalne informacje, chodzi o drakońskie restrykcje

28.04
0

Rząd Mateusza Morawieckiego planuje luzowanie obostrzeń. Wiadomo, co może się zmienić.- Już w środę poznamy rządowy plan odmrażania poszczególnych branż gospodarczych w Polsce. Jak nieoficjalnie ustaliła Wirtualna Polska, do restauracji, a właściwie do restauracyjnych ogródków, będzie można pójść w połowie maja. Z kolei na hotelowy odpoczynek, w sanitarnym reżimie, będzie można się udać tydzień wcześniej. To jednak nie koniec harmonogramu zmian - informuje "Wirtualna Polska".

- Realne jest otwarcie od następnego weekendu w maju, czyli 8-9 maja, galerii handlowych, a także sklepów budowlanych. Ich otwarcie ma nastąpić najpóźniej 10 maja w poniedziałek - mówi informator portalu.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności