Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Masz to w domu? Koniecznie przeczytaj, pilne ostrzeżenie. Bardzo duże niebezpieczeństwo!

28.04
0

Publikujemy ostrzeżenie Głównego Inspektora Sanitarnego przed popularnym produktem z marketu Biedronka.Główny Inspektor Sanitarny ostrzega przed serią produktu "Parówki z szynki Kraina Wędlin Nature" o gramaturze 250 gram. W produktach wykryto bakterie Listeria Monocytogenes, których spożycie może prowadzić do choroby zwanej listeriozą. Chodzi o serię, której termin przydatności do spożycia to 1 maja 2021 roku. Parówki były dystrybuowane w sklepach Jerenimo Martins Polska (Biedronka).

- Nie należy spożywać produktu wskazanego w komunikacie. W przypadku wystąpienia objawów choroby po spożyciu produktów objętych komunikatem, należy skontaktować się z lekarzem - ostrzega GIS.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności