Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

To nas czeka już w najbliższych dniach. Eksperci nie mają wątpliwości

28.04
0

Znamy najnowsze prognozy synoptyków IMGW dotyczące pogody na najbliższe dni. Kiedy możemy spodziewać się ocieplenia?Według najnowszych przewidywań synoptyków Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, pod koniec tygodnia w Polsce może pojawić się nieco cieplejsza pogoda.

- W ostatnich dniach anomalia temperatury jest ujemna o kilka stopni zwłaszcza w Polsce wschodniej. Średnie dobowe temperatury ledwie przekraczają 0°C Przed nami kilka trochę cieplejszych dni, jednak kwiecień ten zapiszę się jako zimny już do końca miesiąca - podaje IMGW.

Jutro na Dolnym Śląsku temperatury mogą osiągnąć nawet 20 stopni Celsjusza, ale w weekend może dojść do ochłodzenia. Dopiero po majówce prawdopodobnie dojdzie do dużego wzrostu temperatur.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności