Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Jest ostateczna decyzja. Nowe prawo będzie obowiązywać wszystkich Polaków

29.04
0

Decyzję podjął Parlament Europejski. Nowe prawo niebawem wejdzie w życie.Trwa ciężka walka z epidemią COVID-19. Oprócz zachowywania dystansu, noszenia maseczek i dezynfekcji rąk, ratunkiem może być masowe szczepienie populacji, aby nikt nie zakaził się koronawirusem. To zdecydowanie pomoże w walce z zagrożeniem.


Jak dowiedział się portal ExtraFakty.pl, w Parlamencie Europejskim trwają prace, aby osoby zaszczepione mogły korzystać ze specjalnego zaświadczenia. Wiemy, że ten projekt uzyskał właśnie zielone światło.

Dzięki temu każdy obywatel, który przyjął wakcynę, zyskałby prawo do swobodnego podróżowania wewnątrz wspólnoty unijnej. Taki dokument miałby mieć postać cyfrową lub papierową. Jego ważność wyniesie maksymalnie dwanaście miesięcy.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności