Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Dramatyczne wydarzenia w przedszkolu. Nie żyją małe dzieci!

29.04
0

Pewien mężczyzna z nożem przyszedł do przedszkola. Zaatakował małe dzieci i personel.Olbrzymia tragedia w jednym z prywatnych przedszkoli. Do obiektu niespodziewanie wtargnął mężczyzna z nożem. Ostre narzędzie poszło w ruch.

Napastnik zaatakował dzieci, ranił też nauczycieli. Niestety, dwoje maluchów nie żyje. Policja zatrzymała 24-letniego podejrzanego. Mówi się, że mógł cierpieć na zaburzenia umysłowe, a do tego rzekomo znajduje się w trakcie rozwodu. Jego żona pracuje w zaatakowanej placówce.

Nadal motyw działania napastnika pozostaje nieustalony. Do tragicznego zdarzenia doszło w Chinach, a dokładniej wmieście Beiliu w prowincji Guangxi.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności