Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Nie żyją cztery osoby. Media podają porażające szczegóły

29.04
0

Policja wyjaśnia okoliczności zbrodni w jednej z klinik. Pierwsze ustalenia są mocno niepokojące.Podczdam, Niemcy. Okoliczni mieszkańcy na długo zapamiętają tą historię. Policja interweniowała w klinice Oberlin w godzinach wieczornych. W nieustalonych dotychczas okolicznościach zabito tam cztery osoby.

Ze wstępnych informacji wynika, że mogli to być pacjenci, ale nadal trwa wyjaśnianie szczegółów tej zbrodni przez policje. Do sprawy zatrzymano 51-letnią kobietę, która ma status podejrzanej o zabójstwa. Nie wiadomo, jak ludzie mogli tam stracić życie. Lokalne media spekulują, że zatrzymana jest pielęgniarką.

Trzymamy rękę na pulsie i będziemy dalej śledzili szczegóły tej sprawy. Oby policja jak najszybciej wyjaśniła, co dokładnie tam się stało.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności