Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

To nas czeka w nadchodzące dni. Fatalne informacje

30.04
0

Poznaliśmy prognozę pogody na nadchodzącą w majówkę 2021 w Polsce.Wszyscy na to czekaliśmy. Zaczyna się majówka, dzięki której poniedziałek będzie wolny, a tym samym będziemy mieli – przynajmniej w większości – długi weekend. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej poinformował o prognozie pogody na najbliższe dni. Wynika z niej, że tylko w kilku województwach chwilowo pojawi się słońce. Niestety, niedziela ma być deszczowa, natomiast poniedziałek pojawią się przelotne opady.

Szczególnie cieplejsze ma być południe Polski, a temperatura może wynieść od ośmiu do piętnastu stopni Celsjusza. Najcieplej ma być z kolei na południowym wschodzie. Z kolei w sobotę mają dominować chmury, a opady pojawią się na południu. Niedzielna aura będzie natomiast deszczowa, może też pojawić się silniejszy wiatr, a nawet burze. W poniedziałek ma się nieco poprawić.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności