Dziś jest piątek, 7 maja
Imieniny Gustawy, Ludmiły, Sawy

Bardzo złe wiadomości dla Jarosława Kaczyńskiego. Zniknie z polityki?

30.04
0

Właśnie pojawił się najnowszy sondaż, który może rozzłościć prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego.Niedawno Instytut Badań Pollster przeprowadził badania ankietowe na zlecenie „Super Expressu”. Polaków zapytano o to, czy prezes Prawa i Sprawiedliwości oraz wicepremier ds. bezpieczeństwa Jarosław Kaczyński powinien zostać szefem rządu.

Okazuje się, że aż 70% respondentów nie chce, aby kierował radą ministrów. Na stanowisku premiera widzi go 17% pytanych osób, a reszta, czyli 13% nie ma wyrobionego zdania na ten temat. Sondaż przeprowadzono 20 kwietnia na grupie 1066 osób. Czy to da sygnał prezesowi PiS co do jego przyszłości politycznej?

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności