Dziś jest wtorek, 22 czerwca
Imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Kobieta spalona żywcem! Wstrząsające doniesienia, właśnie poznaliśmy szczegóły

6.05
0

Straszne doniesienia z Francji. Kobieta została spalona żywcem. Znamy szczegóły wstrząsających wydarzeń.Do bestialskiego czynu doszło we Francji we wtorek w godzinach popołudniowych. 44-letni mężczyzna dopuścił się straszliwej zbrodni na swojej partnerce, matce ich trójki dzieci w wieku 3, 7 oraz 11 lat.

Według ustaleń śledczych, mężczyzna około godziny 18.30 najpierw postrzelił kobietę w nogi. W chwili gdy jego partnerka upadła na ziemię i nie miała najmniejszych szans aby się obronić, mężczyzna oblał ją benzyną i podpalił. Kobieta błagała o pomoc ale na uratowanie jej nie było żadnych szans. Młoda matka spaliła się żywcem i zmarła na miejscu.

Sprawca zbrodni zaczął uciekać, jednak policji udało się go aresztować. Według informacji France 3, mężczyzna był znany tutejszym służbom bezpieczeństwa.

Z kolei według źródeł portalu francebleu.fr, sprawca został skazany za przemoc w rodzinie na 18 miesięcy więzienia i odbył karę w 2020 roku.

Na miejscu zbrodni zapytano sąsiada pary o tym jakie relacje ich łączyły. Sąsiad nie krył swojego oburzenia. Słyszał jak mężczyzna bił kobietę. Powiedział również, że złożyła na niego skargę.

- Był w więzieniu, nie rozumiem, dlaczego został zwolniony - mówił w rozmowie z reporterami sąsiad pary. Z ustaleń dziennikarzy francuskich wynika, że dzieci kobiety nie było na miejscu zdarzenia.

Śledztwo w sprawie zdarzenia prowadzi policja i prokuratura w Bordeaux. Najnowsze statystyki dotyczące przemocy wobec kobiet we Francji wskazują na spadek liczby zabójstw. W 2020 roku odnotowano ich 90 w stosunku do 146 w 2019 roku. Z policyjnych statystyk wynika jednak, że nasiliło się zjawisko przemocy domowej. Wpływ na to miał m.in. okres izolacji w czasie pandemii.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności