Dziś jest wtorek, 22 czerwca
Imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Wiadomo, co ma nastąpić w najbliższych dniach. Złe informacje dla wszystkich Polaków

6.05
0

Wiadomo, co czeka nas jeszcze w tym miesiącu. Mamy najnowsze informacje! Duże zaskoczenie...Maj w 2021 roku przywitał się z nami deszczem i porywistym wiatrem. Nie było majowego słońca a tym bardziej możliwości pierwszych kąpieli słonecznych. Były za to miejscami niebezpieczne zjawiska pogodowe a w niektórych regionach Polski lokalnie spadł śnieg.

Czy możemy spodziewać się lepszej pogody w tym wiosennym miesiącu? Jak podają synoptycy, pogoda w Polsce ma ulec znacznej poprawie już po najbliższym weekendzie. Najbliższa niedziela, 9 maja zapowiada się ciepło i słonecznie. Termometry mogą wskazać w tym dniu wartość nawet ponad 20 kresek na plusie.

Również meteorolodzy z serwisu fanipogody.pl przewidują poprawę pogody tuż po niedzieli 9 maja. Zaznaczają oni jednak, że pomimo zmiany w pogodzie to w istocie maj nadal pozostanie miesiącem chłodnym i przede wszystkim wilgotnym.

Temperatura powietrza według danych meteorologicznych utrzyma się w wielu miejscach Polski poniżej wieloletniej normy. Cieplej będzie jedynie na południowych terenach kraju, choć w tym przypadku i tak nie będzie to maj jaki znamy z lat ubiegłych.

Wiosenny miesiąc zawsze witał nas deszczem lecz w tym roku opady te nie będą miały nic wspólnego z letnim deszczykiem. Zimne masy powietrza nie umilą dni a wysoka wilgotność sprawi że maj będzie miesiącem bardziej jesiennym.

Czy w maju jest szansa na majówkę w późniejszym terminie? Wiele wskazuje na to, że raczej nie będzie takiej możliwości. Pogoda się nie ustabilizuje i prawdopodobnie zaskoczy nas jeszcze nie raz. A opady deszczu skutecznie uprzykrzą najbliższe weekendy wpływając na stosunkowo niską temperaturę powietrza.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności