Dziś jest wtorek, 22 czerwca
Imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Wielkie zmiany obejmą miliony Polaków! Prezydent Duda zainicjował projekt

6.05
0

Prezydent Andrzej Duda chce, aby wprowadzić tak zwaną emeryturę stażową. W tym celu powołano specjalną radę.Prezydent Andrzej Duda powołał Radę ds. Społecznych. Będzie musiała ona wypracować propozycję tak zwanej emerytury stażowej. Jeszcze nie do końca wiadomo o co chodzi, ale możliwe, że dzięki niej niektóre osoby ze względu na przepracowane lata, mogłyby szybciej przejść na emeryturę.

Jedni na przykład zaczynają pracować jeszcze w szkole, a inni po studiach. Po osiągnięciu 65. roku życia niektórzy mogą pracować dalej.

- Tu, w ramach tej właśnie Rady ds. Społecznych, przed nami nie tylko dyskusja, ale jakaś propozycja tzw. emerytury stażowej. Właśnie wczoraj rozmawialiśmy na ten temat z panią prezes. I to na pewno jest temat, który muszę podjąć, nie mam żadnych wątpliwości - oświadczył prezydent.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności