Dziś jest wtorek, 22 czerwca
Imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Tajemnicza śmierć Polaka. Krew, śrubokręt, wstrząsające informacje. Znamy szczegóły!

6.05
0

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 49-letniego mężczyzny z Polski. Czy zabiła go żona?Na Mauritusie znaleziono zwłoki 49-letniego Polaka. Wiadomo, że przyjechał tam w celach biznesowych, a dokładniej inwestycyjnych. Ciało znajdowało się na schodach mieszkania. Wiemy, że wokół było dużo krwi. Do tego był przykryty jedynie ręcznikiem. Śledczy zauważyli widoczne obrażenia ciała oraz wbity w brzuch śrubokręt.

Jego pochodząca z Kamerunu żona relacjonowała, że nie zgodziła się wcześniej, aby z nim współżyć, dlatego doszło między nimi do kłótni. Miejscowa prasa informuje, że kobieta mogła się bronić przed agresją partnera.

Jednak została zatrzymana przez lokalną policję, która ustala okoliczności tragedii. Nieoficjalnie mówi się, że może usłyszeć zarzut zabójstwa.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności