Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Mężczyzna nie żyje. Umierał w męczarniach, szokujące szczegóły

20.05
0

W jednej z polskich miejscowości doszło do strasznego wydarzenia. Mężczyzna spalił się w bloku mieszkalnym!Do straszliwego zdarzenia doszło w poniedziałek 17 maja w miejscowości Włodawa położonej w województwie lubelskim. Tuż po południu około godziny 15:30 służby otrzymały zgłoszenie o dantejskich scenach jakie rozgrywają się w jednym z tutejszych bloków.

- Około godziny 15:30 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał informację, że w jednym z włodawskich bloków pali się mężczyzna - relacjonuje sierżant sztabowy Elwira Tadyniewicz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Jak się okazało, 73-letni mężczyzna palił się na klatce schodowej. Dyspozytor po przyjęciu zgłoszenia natychmiast wysłał na miejsce zdarzenia służby ratunkowe oraz straż pożarną. Akcja ratownicza była niezwykle skomplikowana i wymagała od strażaków szybkiego reagowania. Po ugaszeniu ognia, ratownicy medyczni podjęli wszelkie działania aby uratować życie poparzonego mężczyzny.

Na miejsce wypadku został skierowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

- 73-latek został zabrany do szpitala przez pogotowie lotnicze. Niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń dodaje Tadyniewicz.

Niestety pomimo wszelkich podjętych prób uratowania życia 73-latka, nie udało się go uratować i w wyniku rozległych oparzeń mężczyzna zmarł.

Policja wraz z prokuraturą bada okoliczności wypadku. Jak doszło do tego, że mężczyzna zaczął się palić? Według wstępnych ustaleń najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego w skutkach zdarzenia w chwili palenia papierosa na klatce schodowej. Ekspertyzy śledczych pomogą w dotarciu do faktycznych przyczyn tej straszliwej tragedii.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności