Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Uwaga, to nadejdzie najbliższe dni! Bardzo złe informacje dla każdego, nie ma wątpliwości

25.05
0

Wiemy, jaka pogoda spodziewana jest w najbliższych dniach. Niestety, nie mamy w tej sprawie dobrych informacji.Maj, miesiąc pachnący bzem i otaczający ziemię pierwszymi gorącymi promieniami słońca, w tym roku jakby się zapomniał. Ostatni tydzień tego wiosennego miesiąca nie zapowiada się upalnie ani nawet ciepło.

Synoptycy przewidują temperaturę powietrza nieco ponad 19 stopni Celsjusza a do tego miejscami można spodziewać się przelotnego deszczu. Tak będzie już w środę. Czwartek natomiast niezmiennie pozostanie pochmurny, jednak miejscami będzie można doświadczyć nieco większej ilości słońca.

- W całym kraju okresami padać będzie deszcz na północnym zachodzie okresami dość intensywnie. Temperatura maksymalna będzie wyraźnie zróżnicowana na zachodzie kraju od 12 do 15 stopni C a na wschodzie od 16 do 22 stopni Celsjusza - przekazał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Weekend rozpocznie się niewielką poprawą. Zaobserwować będzie można niewielkie lecz liczniejsze przejaśnienia. Jednocześnie zachmurzenie momentami będzie dość wyraźne. Deszcz ale tylko przelotny wystąpi na terenie całego kraju. Najintensywniej opady da się odczuć na Pomorzu. Temperatura w wyniku zachmurzeń i opadów będzie nieco niższa w porównaniu do poprzednich dni i wyniesie od około 11 do 16 stopni.

Ostatnie dni maja pożegnają nas deszczową i chłodną aurą pogodową. Nie będzie ona również zachęcała do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Również sobota i niedziela upłyną pod znakiem zachmurzeń i deszczu. Temperatura podobnie jak w dniach poprzednich będzie oscylowała w granicy od 13 do 18 stopni C.

- W połączeniu z umiarkowanym wiatrem nie będzie to wymarzona pogoda do spędzania czasu na otwartej przestrzeni - zauważają synoptycy z IMGW.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności