Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Piękny labrador z pyszczkiem zaklejonym taśmą na krótkiej smyczy! Szokujące informacje na temat właścicieli

1.06
0

Pogotowie dla Zwierząt informuje o szokującym zachowaniu małżeństwa z jednej z polskich miejscowości, które zgotowało swojemu psu prawdziwe piekło.***

Na bardzo krótkiej smyczy w kojcu małżeństwo ze wsi pod Wodzisławiem Śląskim trzymali biszkoptowego labradora. Zwierzę nie tylko nie mogło się swobodnie poruszać ale i wydobyć z siebie głosu i oddychać.

Cały pysk miało oklejony taśmą klejącą. Interwencja była możliwa dzięki zgłoszeniu sprawy policji i lekarzowi weterynarii. Po dojeździe na miejsce zgłoszenia funkcjonariusze zastali samca labradora w kojcu. Przypięty był do ściany smyczą długości 85 cm. Była zbyt krótka, aby mógł się swobodnie poruszać czy położyć. Dodatkowo pysk psa zaklejony był taśmą. - Ten pies szczeka i nie daje mi spać, dlatego go zakleiłem - miał tłumaczyć się Paweł C. właściciel zwierzęcia. Na miejsce wezwano patrol Pogotowia dla Zwierząt, który odebrał psa za znęcanie się.

Wczoraj przeciwko właścicielom złożyliśmy zawiadomienie o przestępstwie. Do winy się nie poczuwają. - "Wypier... z posesji" - tak nas pożegnali. Byli źli, bo przez to że zabraliśmy psa cierpi z tęsknoty za nim - ich kilkuletnia córka. Psiak jest w wieku ok. roku. Do czasu zakończenia sprawy przeciwko Paulinie i Pawłowi C. przebywać będzie pod opieką naszej organizacji.

Pogotowie dla Zwierząt

***

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności