Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Nie ma odwrotu, minister podał datę. Zmiany dla wszystkich Polaków, znamy szczegóły

7.06
0

Szef kancelarii premiera przekazał najnowsze informacje dotyczące obostrzeń. Wiadomo, kiedy kolejne z nich mają być zniesione.- Pod koniec miesiąca możemy się spodziewać kolejnego luzowania obostrzeń - zapowiedział w RMF FM Michał Dworczyk, szef kancelarii premiera. - Być może zniesiony zostanie zakaz organizowania zgromadzeń spontanicznych - ocenia portal money.pl.

Dworczyk mówił także w RMF FM o szczepieniach dzieci i młodzieży. Szczepienia w szkołach zaczną się dopiero we wrześniu. Powód to - jak mówił minister Dworczyk - ustalenia z samorządami, które na razie chcą wykorzystać możliwości powszechnych punktów szczepień.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności