Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

30 osób nie żyje, wstrząsające informacje. Media podają szokujące szczegóły

7.06
0

Tragedia na torach. Zderzyły się dwa pociągu, w wyniku czego zginęło co najmniej 30 osób!To olbrzymia tragedia. Doszło do niej dzisiaj na południu Pakistanu. Niespodziewanie zderzyły się ze sobą dwa pociągi ekspresowe. Jeden ze składów wykoleił się i wpadł na tor, po którym jechał drugi pojazd.

Lokalne media alarmują, że nawet osiem wagonów zostało zmiażdżonych! Nieoficjalnie mówi się, że w wyniku wypadku zginęło co najmniej 30 osób, a 60 jest rannych. W środku nadal uwięzieni są ludzie. Trwa akcja ratunkowa.

Wciąż nie wiadomo, jak doszło do zdarzenia. Miejscowa policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności