Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Próba porwania dziewczynki. Ogromna akcja policji [WIDEO]

7.06
0

Znamy szczegóły na temat wielkiej akcji policji po próbie porwania jedenastolatki oraz napadzie na dorosłą kobietę.Niedawno media alarmowały, że 40-letni mężczyzna napadł na jedenastolatkę oraz kobietę. Przykładowo dziewczynka relacjonowała, że nieznany osobnik ją związał i zakneblował, po czym powiedział, że chce ją porwać dla okupu. Jedenastolatka przekonała go, aby ją puścił. Obiecała, że nikomu nie powie o zdarzeniu.

Sprawą szybko zainteresowała się policja. Dziś znamy więcej szczegółów. - Poszukiwany 40-latek nie przebywał w miejscu swojego zamieszkania, często zmieniał też miejsca swojego pobytu. W poszukiwania 40-latka zaangażowani byli policjanci wszystkich pionów, a prokurator wydał za mężczyzną list gończy - informuje pomorska policja.

- Po opublikowaniu wizerunku mężczyzny w mediach do policjantów spływało wiele informacji, które były bardzo dokładnie weryfikowane. Policjanci ustalili, gdzie może przebywać poszukiwany przez nich mężczyzna. Kryminalni przy wsparciu kolegów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Gdańsku dziś rano weszli do mieszkania na terenie Gdańska, w którym zatrzymali 40-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Do prowadzonej sprawy policjanci zatrzymali również dwóch innych mężczyzn, którzy najprawdopodobniej pomagali w ukrywaniu się 40-latkowi - czytamy w komunikacie mundurowych.

Zatrzymany 40-latek został doprowadzony do pomieszczenia dla osób zatrzymanych do dyspozycji prokuratora.rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności