Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

To już koniec rządu Morawieckiego!? Sensacyjne informacje, właśnie poznaliśmy szczegóły

7.06
0

Jarosław Gowin powiedział coś, co może nie spodobać się Jarosławowi Kaczyńskiemu. Czy rozpadnie się koalicja rządzącą Polską?Porozumienie Jarosława Gowina wchodzi w skład Zjednoczonej Prawicy, która rządzi Polską razem z Prawem i Sprawiedliwością oraz Solidarną Polską. Niedawno ze strony ugrupowań opozycyjnych padła propozycja, aby Rzecznikiem Praw Obywatelskich był profesor Marcin Wiącek. Z kolei PiS uważa, że funkcję powinna pełnić niezależna senator Lidia Staroń.

Głos zabrał wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii J. Gowin. - W sprawie wyboru RPO nie ma żadnych ustaleń w umowie koalicyjnej, każda z partii może głosować tak, jak chce. Nie zmienię stanowiska, nawet gdyby miało to pociągnąć za sobą konsekwencje wyjścia z koalicji - powiedział polityk w programie "Graffiti" na antenie Polsat News.

To oznacza, że koalicja rządząca ma się coraz słabiej i jest dość chwiejna. Dla prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego może to oznaczać kolejne kłopoty.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności