Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Premier podjął decyzję, zmiany już od poniedziałku. Znamy szczegóły

8.06
0

Premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję w sprawie zniesienia kolejnych obostrzeń. Znamy szczegóły.- Podjęliśmy decyzję, żeby w kościołach od przyszłego tygodnia było więcej wiernych. Chcemy, żeby była wypełniona połowa miejsc. Szczegóły poznamy w czwartek - poinformował dziś premier Mateusz Morawiecki.

Przypomnijmy, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki zaznaczył niedawno liście do premiera, że "kościół ze zrozumieniem podchodził do nakładanych ograniczeń sanitarnych, udzielając wiernym dyspens oraz zachęcając do przestrzegania wszystkich zaleceń sanitarnych".

Duchowny zaapelował jednak o zniesienie lub poluzowanie części obostrzeń, biorąc pod uwagę m.in. sytuację epidemiologiczną i normy prawne dla innych sektorów.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności