Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Minister mówi, czego możemy się wszyscy spodziewać. Jest data

9.06
0

Wiemy, kiedy poznamy więcej szczegółów na temat wakacyjnych obostrzeń rządu. Podano konkretną datę.Minister zdrowia Adam Niedzielski zabrał głos. Chodzi o rozwiązania rządowe na czas epidemii COVID-19, które mają obowiązywać w trakcie nadchodzących wakacji. Czy i jak będą mogły funkcjonować restauracje, puby, bary czy siłownie? Jak będą wyglądały możliwości wakacyjnego podróżowania po Polsce i poza jej granice? I wreszcie - co z hotelami, pensjonatami? Wiadomo, że Polacy są spragnieni wypoczynku po ponad roku obostrzeń pandemicznych.

Odpowiedzi na te pytania muszą jeszcze poczekać. W czwartek odbędzie się konferencja ministra zdrowia z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego. Do tego czasu musimy uzbroić się w cierpliwość. - Chcemy pokazać dłuższą perspektywę i dać Polakom czas do zaplanowania wakacji. Proszę o odrobinę cierpliwości. Jutro razem z panem premierem będziemy komunikowali te informacje - powiedział w TVP Info A. Niedzielski.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności