Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Ogromne zagrożenie. Czeka nas coś gorszego niż COVID?!

21.06
0

Brytyjski naukowiec ostrzega przed zagrożeniem, które może być bardziej niebezpieczne od COVID-19.COVID-19 spowodował, że zaczęliśmy nosić maseczki, do tego ograniczaliśmy wyjścia do pubów, restauracji oraz spotkania ze znajomymi. Profesor Anthony Harnden to brytyjski doradca miejscowego rządu do spraw szczepień.

Na antenie BBC ostrzegł, że już wkrótce większym zagrożeniem od koronawirusa może być zwykła grypa, ponieważ przez lockdown spadła odporność populacyjna, przez co "będzie nas kąsać". Oczywiście, przygotowywane będą szczepienia dostosowanego do najczęściej spotykanego patogenu.

Nadal zalecane są szczepienia zarówno przeciwko COVID-19, jak i sezonowej grypie, która może mieć groźne dla wszystkich powikłania. Zagrożenia nie należy lekceważyć, a jeśli mamy wątpliwości, to warto skorzystać z porady lekarza.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności