Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Dzieci spłonęły żywcem! Media podają wstrząsające szczegóły

21.06
0

Wiemy, jak zginęło dziesięć osób, w tym dziewięcioro dzieci, na jednej z dróg.Olbrzymia tragedia na autostradzie numer 65 w Alabamie w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Doszło tam do wypadku. Gwałtowne burze spowodowały, że warunki na drogach były bardzo trudne. Niestety, na trasie doszło do karambolu. W jednym z pojazdów, a dokładniej w busie, podróżowało ośmioro dzieci w wieku od czterech do siedemnastu lat. To właśnie oni zginęli.

Dwie z dziesięciu ofiar wypadku

Do listy ofiar śmiertelnych dołączył też 29-letni mężczyzna i jego dziewięciomiesięczna córka, którzy podróżowali innym samochodem. Jak relacjonują świadkowie, pojazdy po zderzeniu stanęły w płomieniach. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności