Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Szokująca śmierć mężczyzny. Chciał tylko umyć ręce, wstrząsające informacje

22.06
0

Nie żyje 57-letni mężczyzna. Okoliczności śmierci są wstrząsające.W miejscowości Biała Piska w województwie warmińsko-mazurskim doszło w niedzielę do wstrząsającego zdarzenia. Po godzinie 22 do miejskiego stawu wpadł i utonął w nim 57-letni mężczyzna. Według wstępnych ustaleń, ofiara podeszła jedynie do lustra wody chcąc... przemyć ręce.

Według świadków, mężczyzna wołał o pomoc. Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. Pomimo przeprowadzonej reanimacji na ratunek było już za późno. Policja z prokuraturą prowadzą teraz czynności w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tej tragicznej śmierci.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności