Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Nie żyje 9-miesięczne dziecko. Przestroga dla wszystkich rodziców, straszne wydarzenie

22.06
0

Wystarczyła chwila nieuwagi, aby małe dziecko straciło życie. Policja prowadzi w tej sprawie swoje postępowanie.Dzień Ojca w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest 20 czerwca. To właśnie w tym dniu w stanie Karolina Północna doszło do wstrząsającego zdarzenia, które może być przestrogą dla wszystkich rodziców. W wannie utonęło dziewięciomiesięczne dziecko.

Policja i ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia przejęli reanimację dziecka od jego rodziny, jednak ta nie przyniosła pozytywnego rezultatu. Zgon dziewięciomiesięcznego niemowlęcia oficjalnie stwierdził lekarz. Policja musi teraz stwierdzić, czy do śmierci dziecka doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku, czy też było to działanie celowe.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności