Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Pilne ostrzeżenie. Koniecznie przeczytajcie, duże zagrożenie

22.06
0

W całej Polsce mogą pojawić się groźne zjawiska atmosferyczne. Upał to nie wszystko!Upalne dni utrzymują się niemal w całej Polsce. Do tego zaczęły pojawiać się burze oraz opady deszczu, gradu, a nawet silny wiatr. Nie należy wychodzić z domu w tym trudnym czasie, bo ostrzeżenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej osiągają nawet drugi stopień.

Niestety, właściwie w całym kraju należy spodziewać się gwałtownych zjawisk pogodowych. Państwowe instytucje publikują ostrzeżenia meteo, natomiast Polscy Łowcy Burz zaznaczają, że może być jeszcze gorzej.

- Dzisiaj burze możliwe są w prawie całym kraju, jednak ich intensywność największa będzie na północnym-wschodzie, w centrum i południu kraju. Zagrożenie z nimi związane dotyczyć będzie przede wszystkim intensywnych opadów deszczu, gradu i porywistego wiatru, ale nie można wykluczyć pojawienia się trąby powietrznej. Ze względu na pewne rozbieżności w przebiegu zjawisk możliwa jest aktualizacja prognozy do stopnia 2 - ostrzegają Polscy Łowcy Burz.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności