Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Ogromna zmiana dla wszystkich Polaków. Jest termin i szczegóły

22.06
0

Pogoda może się gwałtownie zmienić. To ma dotyczyć całej Polski!Nawiedziła nas fala upałów. W wielu miejscach ostrzeżenia Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej miały drugi stopień, co oznacza większe zagrożenie dla ludzi, zwierząt oraz infrastruktury. Synoptycy ostrzegają, że już dziś zaczną się pogodowe zmiany. W końcu nadejdzie chłodny front, przez co gorąc przejdzie do naszych wschodnich sąsiadów.

Temperatury mogą osiągnąć od 22 do 24 stopni Celsjusza. Niestety, zmianom mają towarzyszyć silne burze z intensywnymi opadami deszczu oraz gradem. Dlatego należy na bieżąco śledzić ostrzeżenia pogodowe ze względów bezpieczeństwa.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności