Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Minister mówi wprost, jest konkretna data. Wtedy wszystko się zacznie, Polacy będą wściekli

13.07
0

Minister Adam Niedzielski wypowiedział się na temat szczepień kolejnych obywateli przeciwko COVID-19 oraz kolejnej fali zakażeń.Minister zdrowia Adam Niedzielski powiedział, że według dostępnych prognoz epidemiologicznych szczyt zachorowań na koronawirusa w kolejnej fali nastąpi na przełomie września i października. To właśnie wtedy - według pesymistycznych wariantów - dzienna liczba zakażeń może dochodzić do 15 tysięcy.

- To wszystko jest związane z tym, ilu ludzi się zaszczepi, bo oczywiście im większe zaszczepienie, tym mniejsze prawdopodobieństwo tego scenariusza, a nawet jeśli przyspieszenie się wydarzy, to ono będzie na znacznie niższym poziomie - minister Adam Niedzielski na antenie TVP Info.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności