Dziś jest sobota, 23 października
Imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Pilne ostrzeżenie dotyczące szczepionki! Nie jest dobrze, mamy konkretny komunikat

13.07
0

Amerykanie ostrzegają przed jedną ze szczepionek na koronawirusa. Trzeba być uważnym!



Jak wynika z doniesień "Washington Post", Amerykańska Agencja Żywności i Leków ma dodać zespół Guilliaina-Barrego (GBS), rzadką chorobę autoimmunologiczną, do listy ostrzeżeń związanych ze szczepieniem preparatem Johnson&Johnson. Jak dotąd stwierdzono około stu przypadków choroby wśród 12,8 mln zaszczepionych.

Najczęściej objawy pojawiają się po łagodnej infekcji układu oddechowego lub pokarmowego i są to na przykład zaburzenia czucia w palców rąk bądź stóp. - Skończyć może się natomiast pod respiratorem, a w co dwudziestym przypadku - śmiercią. Na szczęście wczesne rozpoznanie i odpowiednie leczenie pozwala na całkowity powrót do zdrowia w 80% przypadków - informuje portal medonet.pl.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

















Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności