Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

To już dziś i jutro. Pilny komunikat IMGW, jest potwierdzenie

14.07
0

Kolejne ostrzeżenia IMGW. Będzie niebezpiecznie, znamy szczegóły!Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej dziś i jutro możemy spodziewać się upałów sięgających miejscami 35 stopni oraz gwałtownych burz. Mogą też się tworzyć trąby powietrzne. Spodziewane są także intensywne opady deszczu.

- Jakby tego było mało, niebezpiecznie będzie również na rzekach. Kumulacje opadu burzowego mogą prowadzić do gwałtownych wzrostów stanu wody i przekroczenia stanów ostrzegawczych, a także powodować lokalne podtopienia - ostrzega IMGW, które dodaje, że na obszarach miejskich mogą występować podtopienia i zalania.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności