Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Dziś zaczyna się duża akcja w całym kraju. Chodzi o ogromne kwoty, znamy szczegóły

14.07
0

Dziś rozpoczyna się akcja konkursowa dla osób zaszczepionych. Znamy szczegóły.Jak informuje Totalizator Sportowy, już ponad 2,1 mln osób zarejestrowało się w Loterii Narodowego Programu Szczepień, która ruszyła 1 lipca. Nagrody natychmiastowe w wysokości 500 zł i 200 zł trafiły do ponad 4,2 tys. uczestników. Z kolei dziś uczestnicy loterii wezmą udział w pierwszym losowaniu cenniejszych nagród: pięć razy po 50 000 zł i 60 hulajnóg elektrycznych.

Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności