Dziś jest piątek, 12 sierpnia
Imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Każdy z nas zapłaci krocie, a będzie jeszcze gorzej! Znamy szczegóły, sytuacja jest dramatyczna

14.07.2021
0

Pandemia odciska piętno na każdym elemencie gospodarki. Wakacje mogą być niespełnionym marzeniem wielu z Nas.Rozpoczęcie okresu wakacyjnego zawsze równało się z podwyżkami cen paliw. Jednak w tym roku rozpoczęły się one wcześniej i nieubłagalnie cały czas rosną.

Według opinii ekspertów ceny te podyktowane są również do niedawna jeszcze obowiązującymi obostrzeniami. Pandemia bowiem przyczyniła się do wzrostu cen nie tylko paliwa ale szerokiej gamy innych produktów.

Niestety analitycy są zgodni, że wzrost ten będziemy jeszcze przez jakiś czas nadal obserwować. Obecnie za litr benzyny kierowcy muszą zapłacić prawie 6 zł co przy wakacyjnych podróżach jest zatrważającą ceną. Według prognoz nic nie zmieni się na lepsze w najbliższym czasie. Nikt również nie ma pewności co do tego czy ceny te nie będą jeszcze rosły.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności