Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Nie zaszczepisz się? Oto, co Cię czeka, bardzo złe informacje

14.07
1

Plany rządu związane z pandemią COVID-19 coraz bardziej przerażają. Nie cofną się przed niczym!Liczba osób w pełni zaszczepionych wciąż jest marginalna w Polsce. W związku z czym pojawiały się spekulacje i domysły, że szczepienia będą obowiązkowe. Jednak wczoraj Główny Inspektor Sanitarny doniósł o domniemanych planach rządu. Dotyczą one wprowadzania obostrzeń dla tych którzy zaszczepieni nie są. Na ile takie plany wydają się realne?

Rząd jest zdeterminowany by podjąć takie kroki. Przykład z Francji pokazuje że takie rozwiązania pozwalają w osiągnięciu celu.

Przypomnijmy, w poniedziałek prezydent Francji poinformował o wprowadzeniu obostrzeń dla osób niezaszczepionych. Nie będą mogły one korzystać np. z galerii handlowych, restauracji czy przejazdu pociągiem. Na efekty takiej decyzji nie trzeba było czekać. Już na drugi dzień na szczepienie zapisało się 1 700 000 osób.

Pojawia się pytanie czy w Polsce rząd również podejmie podobne działania?

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

jurek6014.07

I to by była najmądrzejsza decyzja tego rządu. Aha,nie jestem pisowcem.

Zgłoś
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności