Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

PILNE! Ostrzeżenie dla wszystkich Polaków, zaraz otrzymamy SMS. Ogromne zagrożenie

14.07
0

Rząd ostrzega przed niepokojącymi zjawiskami atmosferycznymi. Wiemy, co i gdzie nastąpi.Dziś dla mieszkańców wszystkich regionów Polski obowiązują ostrzeżenia meteo wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

W większości regionów spodziewane są niebezpieczne upały, natomiast w województwie wielkopolskim, dolnośląskim, małopolskim, śląskim, łódzkim, lubuskim, zachodniopomorskim wysoce prawdopodobne są opady deszczu z burzami i gradem. Wychodząc na dwór należy zachować ostrożność!

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności