Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Złe informacje dla zaszczepionych. Znamy szczegóły

14.07
0

Mieliśmy być bezpieczni szczepiąc się przeciwko COVID-19. Okazuje się że powrót do normalności jest nadal daleko.Wraz z pojawieniem się wirusa COVID-19 wszyscy czekali na szczepienie i jedyne możliwe wyjście na powrót do normalności. Eksperci jednak biją na alarm! Osoby zaszczepione nadal mogą zarażać!

Osoba, która przyjęła pełną szczepionkę a więc dwie dawki (jedną w przypadku szczepionki Johnson) w dalszym ciągu może zarówno zarazić jak i zachorować na koronawirusa. Wraz z pojawieniem się najgroźniejszego wariantu Delta zaczęto spekulować czy szczepionki są w ogóle skuteczne.

Eksperci przekonują, że pomimo szczepienia w dalszym ciągu należy zachowywać reżim sanitarny i stosować się do panujących obostrzeń by nie zarażać i nie zachorować.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności