Dziś jest piątek, 12 sierpnia
Imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Zmiany dla wszystkich uczniów w Polsce! Minister mówi o szczegółach

14.07.2021
0

W oświacie będą obowiązywały zmiany, nad którymi pracuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Na ten temat wypowiedział się minister Przemysław Czarnek.- Ktoś, kto nie będzie chciał chodzić na religię, bo religia nigdy nie była, nie jest i nie będzie obowiązkowa w szkołach, będzie uczęszczał na etykę - zapowiedział minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, który w wczoraj spotkał się z mieszkańcami Żywca.

Uznał też, że powinno się wykształcić kilkanaście tysięcy nauczycieli etyki. Resort chce, aby uniwersytety przygotowały odpowiednie studia podyplomowe dla nowych kadr. Zgodnie z planem, nauczyciele etyki pojawią się w czwartych klasach podstawówek.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Najnowsze wiadomości

Polub stronę na Facebooku
Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2022
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności