Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Ludzie mają dość! Wkrótce ogromna akcja w całym kraju

14.07
0

Czy dojdzie do masowych protestów pracowników tzw. budżetówki? Wszystko jest możliwe, bo właśnie poczuli się zignorowani przez rząd.Budżetówka to innymi słowy sektor pracowników znajdujących zatrudnienie w różnej maści państwowych lub samorządowych instytucji. Związkowcy z trzech organizacji w Polsce domagają się właśnie podwyżek rzędu dwunastu procent. Co ciekawe dotyczy to także policji, sądów i innych jednostek. Według "Gazety Wyborczej", przedstawiciele rządu nadal stoją na stanowisku, że należy utrzymać zamrożenie wzrostu płac.

Dlatego związkowcy są rozgoryczeni. W kuluarach coraz częściej mówi się o planowanych protestach. Szczególnie w policji, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i sanepidzie. Co będzie dalej, czas pokaże.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności