Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Szczepienia dla dzieci poniżej 12 roku życia! Jasny komunikat Morawieckiego

14.07
0

Premier Mateusz Morawiecki wypowiedział się na temat szczepień na koronawirusa dla dzieci. Jakie jest stanowisko szefa rządu?Dziś premier Mateusz Morawiecki gościł w Kaliszu, gdzie był gościem pikniku rodzinnego. Szef rządu poinformował, że możliwe jest szczepienie dzieci poniżej 12 roku życia na koronawirusa.

- Jeżeli będzie potwierdzenie przez wszystkie najważniejsze agencje lekowe, a w szczególności europejską, a więc także polską, że można szczepić przeciwko COVID-19 dzieci poniżej 12. roku życia, to dopuścimy taką możliwość - deklaruje Morawiecki.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności