Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Zacznie się już dziś w nocy, fatalne informacje dla wszystkich Polaków. Znamy szczegóły

14.07
0

Kolejne ostrzeżenia IMGW. Będzie niebezpiecznie, znamy szczegóły!Meteorolodzy ostrzegają, że jutro cały dzień będzie burzowy. Dotyczy to wszystkich regionów Polski. Mogą występować skrajne zjawiska pogodowe - z jednej strony wiatr dochodzący do 100 kilometrów na godzinę oraz intensywny deszcz, a z drugiej strony będzie upalnie i parno.

Niestety, dziś w nocy czeka nas też tzw. "noc tropikalna", a więc noc o temperaturze równej bądź wyższej niż 20 stopni Celsjusza. To właśnie w takich warunkach organizm nie może się w pełni zregenerować.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności