Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Niestety, eksperci potwierdzają najgorsze informacje. Tak ma wyglądać najbliższy czas, straszna prognoza

15.07
0

Niestety, nie jest dobrze. Eksperci potwierdzają fatalne informacje na temat wariantu Delta koronawirusa.Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób oświadczyło, że według szacunków do końca sierpnia 90 procent wszystkich zakażeń koronawirusem w Unii Europejskiej będzie wywołanych wariantem Delta. Centrum apeluje do państw i ich mieszkańców o przestrzeganie zaleceń w zakresie szczepień.

Wariant Delta - jak informują eksperci - może "poważnie utrudnić wysiłki w celu opanowania pandemii" i apeluje o "wzmożone wysiłki" w niektórych krajach, aby chronić osoby podatne na zagrożenie i osoby starsze, przebywające w społecznych placówkach.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności