Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Co z powrotem uczniów do szkół? Nie wpuszczą niezaszczepionych dzieci?!

15.07
0

Minister edukacji Przemysław Czarnek przekazuje najnowsze informacje dla wszystkich uczniów w Polsce. Chodzi o ich dalsze nauczanie w obecnej formie.Minister edukacji Przemysław Czarnek nie wyklucza, że do szkół wraz z nowym rokiem wrócą wyłącznie zaszczepieni uczniowie.

- Jeśli byłoby zagrożenie (kolejną falą epidemii - przyp. red.), na pewno wariant hybrydowy jest możliwy. Może być związany z tym, że dzieci, które będą zaszczepione, nie będą liczone do 50% puli obecnych w szkole, ale to są wszystkie warianty rozważane. Obecnie najbardziej prawdopodobny jest powrót do szkół w zwykłym trybie stacjonarnym - powiedział minister Czarnek.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności