Dziś jest wtorek, 27 lipca
Imieniny Natalii, Aureliusza, Jerzego

Czegoś takiego nie było w Polsce od 30 lat! Szokujący alarm ekspertów, to już wkrótce

15.07
0

Sierpień będzie ekstremalnie gorący. Czegoś takiego nie było w Polsce od wielu, wielu lat. Znamy szczegóły!Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW) wydał długoterminową prognozę pogody na sierpień 2021. Według synoptyków, w całej Polsce temperatury będą powyżej normy.

Należy spodziewać się temperatur sięgających 33, nawet 34 stopni Celsjusza. Noce również będą niezwykle ciepłe. Temperatury nie będą spadać poniżej 18 stopni, co spowoduje, że nie będzie możliwa pełna regeneracja organizmu.

- Wyniki obliczonego modelu wskazują, że wartości na termometrach będą wyższe niż 10 najcieplejszych sierpni z ostatniego 30-lecia - wyjaśnia w rozmowie z tvp.info rzecznik IMGW, Grzegorz Walijewski.

rd

Udostępnij ten artykuł na FacebookuPrzejdź do strony głównej i zobacz więcej artykułów

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy
Polub stronę na Facebooku

Najnowsze wiadomości

Polityka jakości portalu
W dobie licznych fake newsów i niesprawdzonych informacji, dokładamy wszelkich starań do prezentowania rzetelnych, najnowszych wiadomości oraz informacji z Polski i ze świata.

Wiadomości czerpiemy z oficjalnych oraz własnych źródeł. W przypadku korzystania z innych materiałów zewnętrznych wiadomości potwierdzamy w co najmniej kilku źródłach.

Z nami jesteście dobrze poinformowani! Redakcja ExtraFakty.pl
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
ExtraFakty.pl © 2021
Kontakt / O nas / Regulamin / Polityka prywatności